AndrOpen Office

AndrOpen Office 2.1.6

OpenOffice na Twoim Androidzie

AndrOpen Office na Androida jest nieoficjalnym portem dla OpenOffice, czyli znanego pakietu biurowego dla systemów desktopowych. Jest to darmowa aplikacja, doskonała do stosowania na tabletach, smartfonach, która nie wymaga skomplikowanej obsługi. Zobacz pełny opis

Zalety

  • 6 różnych narzędzi
  • Świetny pakiet na tablety
  • Interfejs podobny do wersji na PC
  • Kompatybilny z formatami Microsoft Office

Wady

  • Wersja nieoficjalna
  • Narzędzia uruchamiają się wolno
  • Mała użyteczność na smartfonach

Niezły
6

AndrOpen Office na Androida jest nieoficjalnym portem dla OpenOffice, czyli znanego pakietu biurowego dla systemów desktopowych. Jest to darmowa aplikacja, doskonała do stosowania na tabletach, smartfonach, która nie wymaga skomplikowanej obsługi.

Smartfon czy tablet? Od tego wszystko zależy

Jako aplikacja wywodząca się z desktopowej wersji OpenOffice, AndrOpen Office replikuje te same narzędzia (Writer, Calc, Math...), ale także ten sam interfejs, co wersja na PC.

Skutkuje to odmiennym poziomem prostoty użytkownia, w zależności od urządzenia, na którym zainstalowano pakiet. Na smartfonie tak na prawdę użyteczność jest ograniczona: wyświetlacz nie jest odpowiednio duży, co powoduje, że korzystanie z niej może być frustrujące.

Inaczej jest na tablecie. Większa szerokość ekranu pozwala na satysfakcjonujące korzystanie z wszystkich opcji, prawie jak w wersji na PC.

Pakiet biurowy tylko dla tabletów

AndrOpen Office dla Androida to program połowicznie gotowy. Jest to wersja zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych, jednak zbyt wierna wersji desktopowej.

Jeśli korzystasz z OpenOffica na komputerze stacjonarnym oraz masz tablet, to AndrOpen Office na Androida jest zdecydowanie pakietem dla Ciebie. I to całkowicie za darmo! Można korzystać z niego również na smartfonie, ale najlepiej sprawdzi się jako narzędzie do przeglądania dokumentów. Edytowanie na nim czegokolwiek, to droga przez mękę.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Android

Więcej
AndrOpen Office

Download

AndrOpen Office 2.1.6